KONST / Litografier / Färglitografi 11536450
nr 1153 6450
Bella Brisel
(1929-1982)
Färglitografi, Bella Brisel (1929-1982), signerad och numrerad 12/200, Ansikten, motivet: 35x24
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 december 2017
kl 18:07:28
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr